загрузка...


Боровий: РФ сигналізує бойовикам «л/днр»: шукайте для себе нові форми існування

20.03.2017 - 13:26 Новини, Політика 457 Джерело: Новини UA

http//glavcom.ua/img/article/4043/10_main.jpg

Бойовики шантажують Москву і Київ з єдиною метою: залишитися хоч в якомусь політичному просторі. Таку думку висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

За словами політика, останні заяви лідерів бойовиків – зокрема, щодо референдуму про приєднання до росії – свідчать про пошук власних шляхів виходу з глухого кута, «коли ясно, що рф треба забиратися з Донбасу, треба виводити війська, треба припиняти воєнні дії, що вже немає ресурсів для підтримки життєздатності цієї території». «Тепер уже бойовикам зрозуміло, що проблема з ресурсами у самій росії, і їм зараз дуже треба звернути на себе увагу», – зазначив він.

На думку політика, з одного боку, бандити, які існували на дотації з російського бюджету, бачать, що залишилися лічені місяці. «Тому вони роблять спроби зв'язати зобов'язаннями кремль, Путіна, і таким чином забезпечити фінансування. З іншого боку, є ще і блокада Донбасу Україною, або правильніше сказати – відмова від фінансування бойовиків, що не залишає їм жодного шансу. Імовірно, за цим піде масовий відхід населення з цих територій до росії, України. Ці хлопці, які називають себе владою в «л/днр», залишаться на бобах», – додав він.

За словами Борового, випуск так званих паспортів «л/днр», було хуліганською акцією. «Поведінка бойовиків зараз, їхні заяви, це їхня гра з кремлем і з Києвом. Вони шантажують їх з єдиною метою – залишитися в якомусь політичному просторі. Як то кажуть, хоч тушкою, хоч опудалом. Вони хочуть, щоб їх хтось визнавав, хтось вів з ними переговори. Але головне, щоб їх фінансували. Закінчується цей потік грошей, що є доброю ознакою. Це означає, що потихеньку рф виводить війська з Донбасу і цим бандитам сигналізує, що залишилося небагато часу, мовляв, шукайте для себе якісь нові форми існування», – додав вінЧитайте також:
Інші новини:

Loading...