загрузка...


Провайдери платитимуть штрафи за невиконання указу про заборону сайтів РФ


http//zerkalo.mk.ua/wp-content/uploads/2017/01/14303018.jpgЗа невиконання указу президента Петра Порошенка про заборону ряду соціальних мереж і веб-сервісів Росії, серед яких сайти "Яндекс", "Одноклассники" та "ВКонтакте" передбачена цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Про це йдеться у повідомленні Нацкомімісії.

"Статтею 75 зазначеного закону встановлено, що особи, винні в порушенні законодавства про телекомунікації, притягуються до цивільної, адміністративної, кримінальної відповідальності", - сказано в тексті.

Згідно зі статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств і організацій усіх форм власності у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У Нацкомісії додали, що ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адмінстягнення за порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно зі статтею 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку та умов надання послуг зв'язку в мережах загального користування - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб в розмірі від 50 до 10 неоподатковуваних мінімумів.

Читайте також:
Інші новини:

Loading...