загрузка...


Суд відмовив захисту Януковича у залученні правової допомоги РФ


https//images.unian.net/photos/2017_05/15096565-6302.jpgОболонський районний суд Києва під час підготовчого засідання в справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича відмовив захисникам у задоволенні клопотання про залучення правової допомоги РФ до розгляду справи.

"За такого обвинувачення, суд вважає, що звернення за міжнародною правовою допомогою в рамках цієї справи до Російської Федерації буде суперечити меті та завданням тих конвенцій, які були раніше підписані між Україною та Російською Федерацією", - заявив головуючий суддя.

Також суддя зауважив, що у Януковича є не лише права, але й обов'язки з'явитися на засідання суду. І враховуючи, що він не може з'явитися на суд особисто, йому запропонували бути присутнім за допомогою відеоконференція.

"Суду не потрібно і суд не буде звертатися до Міністерства юстиції Російської Федерації, а також Ростовського обласного суду Російської Федерації. Якщо конференція відбудеться, то вона відбудеться на підставі рішення Оболонського суду, а не на підставі умов, які виставляє обвинувачений, Мін юстиції Російської Федерації чи ростовський суд", - заявив головуючий суддя.

У зв'язку з цим захист просив оголосити перерву в засіданні, щоб здійснити виїзд на зустріч з Януковичем і обговорити подальшу участь у засіданні.

Наразі Оболонський райсуд розглядає інші клопотання захисту Януковича.Читайте також:
Інші новини:

Loading...