загрузка...

У Канаді хакери зламали ОС Microsoft і Apple MacOS на очах у сотень глядачів

http//image.112.ua/original/2017/03/20/288607.jpeg

В рамках щорічного змагання хакерів Pwn2Own 2017 в канадському Ванкувері команди дослідників в області інформаційної безпеки на очах у сотень глядачів зламали операційні системи Microsoft Windows і Apple MacOS. Про це повідомляє eWEEK.

У перший день випробувань команда Qihoo360 зламала MacOS, знайшовши слабину в ядрі і отримавши доступ до конфіденційної інформації. За це фахівці отримали 10 тисяч доларів із загального призового фонду в мільйон доларів. Така ж сума дісталася команді Chaitin Security Research Lab, яка змогла зламати MacOS з допомогою іншої уразливості.

Операційну систему Windows зламали фахівці з команд 360 Security і Team Sniper. Кожна з них заробила по 15 тисяч доларів.

За винагороду в 55 тисяч доларів дослідники з Team Sniper і Sword Team також зламали браузер Microsoft Edge, а команда Chaitin Security знайшла уразливість в Mozilla Firefox. 360 Security отримали 35 тисяч доларів за злом браузера Safari.

Pwn2Own — щорічний турнір для хакерів, який з 2007 року проходить в рамках конференції з інформаційної безпеки CanSecWest. Учасники повинні за обмежений час зламати певний пристрій або програму, після чого в обмін на грошову винагороду розповісти про знайдену уразливість виробнику.ДОПОМОГА САЙТУ!
Інші новини:


Loading...

Коментарі (0):

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Додати коментар